Interneti dhe gazetat

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Interneti dhe gazetat

Mesazh  Ardi prej Sun Oct 12, 2008 2:29 am

[b]Interneti dhe gazetat[/b]


Pėrse interneti kurrė nuk do tė mund t’ua zė vendin gazetave?
Po si mund t’i mbytni mizat me internet?
avatar
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3447
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi