Si kryqėzohen kompjuteristėt?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si kryqėzohen kompjuteristėt?

Mesazh  Ardi prej Sun Oct 12, 2008 2:30 am

[b]Si kryqėzohen kompjuteristėt?[/b]


Nė emėr tė Atit, tė Birit dhe Shpirtit tė shenjtė – ENTER!
avatar
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3446
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi