Milani hedh poshte shitjen e Kaka

Shko poshtė

Milani hedh poshte shitjen e Kaka

Mesazh  GenTToGolD prej Sun Oct 12, 2008 10:04 pm

[center][b]Milani hedh poshtё shitjen e Kaka [/b]
[/center]

[img]http://telegrafi.com/fo/sport/f.1012114311950_m.jpg[/img]
[b]Ekipi i Milanit edhe njёherё e ka pohuar qėndrimin e vet se ylli brazilian Kaka nuk ёshtё nё shitje pёr kurrfarė ēmimi.[/b]
Mediat angleze sot shkruan se Manchester City planifikon tё dėrgojё ofertё pёr
shėrbimet e Kaka. Por drejtori sportiv i rosonerёve, Umberto Gandini,
edhe njёherё vėrtetoi qėndrimin e klubit italian.

“Nuk do ta shesim Kakan pёr asnjė ēmim dhe ai do tё mbetet me klubin,
me tё cilin ka marrėveshje deri nё vitin 2013”, ka thёnё Gandini.

Kaka aktualisht ёshtё me kombėtaren e Brazilit nё Venezuelё, ky sonte do tё luajё nё kuadėr tё kualifikimeve pёr Botёrorin 2010.

_________________
[b]www.Studentet-KS.TK
Info:genttogold@hotmail.com[/b]
avatar
GenTToGolD
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 280
Nofka juaj : GenTi
Reputation : 0
Pikėt : 3537
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi