Cannavaro dėshiron tė rinovojė kontratėn me Realin

Shko poshtė

Cannavaro dėshiron tė rinovojė kontratėn me Realin

Mesazh  Egzonho prej Mon Oct 13, 2008 3:01 pm

[b]Cannavaro dėshiron tė rinovojė kontratėn me Realin [/b]

[b] [img]http://i42.servimg.com/u/f42/13/12/93/18/c10.jpg[/img]
Mbrojtėsi i Real Madridit, Fabio Cannavaro, thotė se ėshtė i qetė rreth vazhdimit tė ri tė marrėveshjes, dhe dėshiron tė luajė nė Bernabeu edhe nė sezonin e ri.[/b]
“Dua ta ripėrtėri marrėveshjen me Real Madridin. Jam shumė i qetė dhe dua qė t’i filloj negociatat me klubin para fundit tė vitit”, ka thėnė Cannavaro.

“E gjithė bota e di se dua tė nėnshkruaj marrėveshje tė re dhe se nuk dua tė largohem. Jam i lumtur nė Real dhe familja ime ndjehet mirė nė Madrid”, ka shtuar kapiteni i kombėtares italiane.

Mbrojtėsi 35-vjeēar, u pėrfol pėr njė rikthim tek klubi i tij i vendlindjes, Napoli, por duket se ai do tė vazhdojė tė mbetet tek kampioni i Spanjės sė paku edhe pėr njė sezon, pasi edhe trajneri Bernd Schuster, dėshiron ta mbajė atė.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3477
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi