Mancini ose Rijkaar nė krye tė Galatasarayt?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mancini ose Rijkaar nė krye tė Galatasarayt?

Mesazh  Egzonho prej Tue Oct 14, 2008 3:25 pm

[b]Mancini ose Rijkaar nė krye tė Galatasarayt? [/b]

[b][img(210px,210px)]http://www.telegrafi.com/fo/sport/f.1014050037451_m.jpg[/img]
Ish-trajneri i Interit, Roberto Mancini dhe ish-trajneri i Barcelonės, Frank Rijkaard, janė emrat tė cilėt pėrmenden nė shtypin turk si zėvendėsim pėr trajnerin e tashėm tė Galatasarayt, Michael Skibbe.[/b]
Skibbe ėshtė nėn presion pėr shkak se ekipi ka rezultate dhe paraqitje tė dobėta nėn drejtimin e tij. Pas 6 ndeshjeve tė zhvilluara, Galatasaray gjendet nė vendin e 5-tė me 11 pikė, pesė nėn liderin Trabzonspor.

Nėse Skibbe largohet, mediat turke shkruajnė se klubi do tė bėjė ofertė nė drejtim tė italianit Roberto Mancinit ose holandezit Frank Rijkaardit.

Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3053
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi