Player mobil me mbushje solare

Shko poshtė

Player mobil me mbushje solare

Mesazh  Egzonho prej Wed Oct 15, 2008 4:41 pm

[b]Player mobil me mbushje solare [/b]

[b][img(210,210)]http://www.telegrafi.com/fo/tekno/f.1015041336442_m.jpg[/img]
Nuk e kemi krejtėsisht tė qartė filozofinė e prodhuesit i cili paraqet pajisje me mbushje solare (diellore) menjėherė pas sezonit tė verės, mirėpo, kjo ėshtė ajo qė ėshtė; nėse asgjė tjetėr, player-i i vockėl nga kompania Shiro sė paku duket bukur mirė.[/b]
Pajisja e emrit tė plotė Shiro SQ-S nga ana e prapme ka panel solar; lėreni nė diell 4 orė dhe do tė fitoni 35 orė pėr dėgjim tė muzikės dhe 7 orė pėr shikim tė video materialeve. Rezultat bukur i mirė; nėse keni pak kujdes sė nė cilėn anė e leni derisa dėgjoni muzikė, sigurisht kurrė nuk do tė ju duhet tė mendoni pėr mbushje.

Mirėpo, kjo vlen vetėm atėherė kur ka diell, e duke marrė parasysh se po na afrohet dimri, sigurisht nuk do tė ketė kėrkesė aq tė madhe pėr kėtė player simpatik.

Sa u pėrket mundėsive tjera, nė tė gjenden 16 GB hapėsirė qė janė solide pėr ruajtje tė dhėnave si dhe mbėshtetje pėr shumicėn e audio formateve relevante ekzistuese.
avatar
Egzonho
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 144
Nofka juaj : Xonore
Reputation : 0
Pikėt : 3477
Registration date : 12/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi