Gullit nėnshkruan me Milanin

Shko poshtė

Gullit nėnshkruan me Milanin

Mesazh  Ardi prej Sun Oct 12, 2008 2:01 am

[b]Gullit nėnshkruan me Milanin [/b]

[img]http://telegrafi.com/fo/sport/f.1011061340828_m.jpg[/img]
[b]Milani ka nėnshkruar sėrish kontratė me legjendėn holandeze Ruud Gullit, pas pesėmbėdhjetė vitesh.
[/b]Sulmuesi i dikurshėm i Rossonerėve nuk do tė jetė as lojtar e as trajner, por ambasador i Milanit nė Evropėn Veriore,

Ndėrkohė Gullit do tė punojė me zbuluesit e talenteve tė rinj pėr tė siguruar “nxėnės” pėr shkollat holandeze tė futbollit.

Gullit ėshtė takuar mė zėvendėspresidentin e Milanit, Adriano Galliani,
dhe me drejtorin sportiv, Ariedo Braida, nė zyrat e skuadrės nė Via
Turati, tė cilėt ia kanė dhėnė dritėn e gjelbėr pėr punėn e re.

_________________
ar2yy
avatar
Ardi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 73
Nofka juaj : ar2yy
Reputation : 0
Pikėt : 3537
Registration date : 12/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi